BOZÜYÜK | GENÇLİK TURNUVALARI BAŞLADI

BOZÜYÜK BELEDİYESİ GENÇLİK TURNUVALARI BAŞLADI


Bozüyük Belediyesi tarafından gençlik turnuvaları kapsamında düzenlenen plaj voleybolu ve sokak basketbolu turnuvaları başladı.
4 Eylül Mahallesi spor sahalarında zemine deniz kumu serilmesiyle oluşturulan sahada düzenlenen gençlik turnuvalarında, oluşturulan takımlar sokak basketbolu ve plaj voleybolu alanlarında birbirleri ile mücadele ediyorlar. Genç sporcuların yanı sıra çok sayıda Bozüyüklü spor sever etkinlik alanını doldururken, kurulan sistem ile birlikte turnuvalar müzik eşliğinde sürüyor. Tam bir festival alanına dönüşen etkinlik alanında dün akşam yapılan maçların ardından üst tura çıkan takımlar belirlenirken, turnuvalar önümüzdeki günlerde de aralıksız olarak devam edecek.
Özellikle turnuvaya katılan genç sporcuların aileleri düzenlenen bu etkinlik için Belediye Başkanı Fatih Bakıcı"ya ve belediye personeline teşekkür ederlerken, alanın adeta bir sahil kasabasını andırdığını belirttiler. Tüm hızıyla devam eden gençlik turnuvalarında heyecan her akşam devam ederken, maçlar saat 17.00 itibari ile 4 Eylül spor sahalarındaki etkinlik alanında başlıyor. Turnuvaları izlemek isteyen Bozüyüklü spor meraklılarının akşam saatlerinden itibaren turnuva alanındaki yerlerini alabilecekleri kaydedildi.


BOZÜYÜK | GENÇLİK TURNUVALARI BAŞLADI BOZÜYÜK | GENÇLİK TURNUVALARI BAŞLADI Reviewed by Unknown on Ağustos 09, 2018 Rating: 5

Hiç yorum yok:

Blogger tarafından desteklenmektedir.